HİZMETLERİMİZ

FG AKÜ HİZMETLERİMİZ

İstanbul’da 7/24 akü mobil servis.

Akü yol yardımı hizmeti almak ,yerinde akü değişmi olanağı sunan en hızlı ve pratik yöntemdir. Günümüz şartlarında hepimizin zamanı değerli bu yöntem sayesinde en iyi ürünü en kaliteli hizmeti en kısa sürede alırsınız.

Akü Yol Yardım Nasıl Alırım ?

Akü yol yardımı hizmeti almak FG akü güvencesiyle artık çok kolay.Yapmanız gereken tek şey merkezimizi aramak ve teknik destek talep etmektir.Bu görüşme esnasında aracınızın bilgileri alınır bulunduğunuz konuma mobil akü ekibi yönlendirilir.

Akü arızası durumunda, yol devriye sürücülerimiz size sahada yardımcı olacak veya aküyü ihtiyacınız olan yere getirecektir.

Yerinde yardım sırasında, mobil akü servisi ilk olarak arızanızın gerçekten aküden  kaynaklanıp kaynaklanmadığını kontrol eder. Arızalı akünüz en uygun aküyle en kısa sürede yerinde değiştirir. Akü yönetim sistemine sahip birçok araçta, yeni akünün önce “öğretilmesi” gerekir.FG Ekü nün uzman ekibi bu konuda da size yardımcı olacaktır

Araba çalıştırma sorunları en uygunsuz zamanlarda ortaya çıkar. İşte insanlar kapıdan çıkmaya hazır olduklarında sıklıkla meydana gelen bir şey: Araba çalışmıyor.

Akü arıza yaygın bir araç sorunu, özellikle arabanız bir gün önce iyi bir şekilde çalışmışsa, şaşırtıcı olacaktır. Bu soruna ne sebep oluyor? Arabanızın aküsü bitmiş mi?  alternatör sorunu mu? Aküm neden çalışmaz? 

Araba aküleri pek çok sebepten bitebilir. Çoğu zaman, akünün ömrünü doldurması meselesidir. Örneğin çoğunun 2-5 yıllık bir ömrü vardır. Işıkların açık kalması başka bir yaygın nedendir.

Akünüzün bitmiş veya yetersiz şarj edilmiş olabileceğini düşünüyorsanız bizi arayın en kısa zamanda  mobil akü ekibimiz size ulaşacak, uzman teknisyenler sorunu yerinde çözecektir.

Bizi Arayın