Aracıma Uygun Akü

Arabaların çalıştırılması sıradaki gerekli enerjinin depolandığı parça olarak tanımlanabilir.Aküler içersinde çeşitli levhalar bulunur ve bu levhalar asitli bir suyun içinde bekler.Böylelikle şarj dinamosunun göndermiş olduğu elektirik akü içersinde asitli suda toplanmış olur.Eski tip akülere sıvı eklemesi yapılırken yeni  jenarasyon akülerde sıvı eklemesi yapılmamaktadır yani akü eksiği zaman değiştirilmesi gerekmektedir tamiri mümkün değildir.Yeni tip aküler daha uzun ömürlü olduğundan kolay kolay sıvı eksiltmezler.Akü değişim zamanı diye belirlenmiş bir zaman dilimi yoktur.Aküler sıksık ampermetre yardımıyla ölçümleri yapılarak değişim zamanları belirlenmelidir.Aküyü ampermetreyle ölçtüğünüz zaman akımında yada voltajında düşüklük varsa şarj dinamonuzun yada akünüzün bozuk olduğu anlamına gelir .Akünüzün bozulma durumu zaten kendisini kolay belli eder.Aracınızın çalışmasında zorluk varsa,bu durum sık sık tekrar ediyorsa akünüzün değişim zamanı gelmiş demektir.

Akü fiyatları araçların amper değerlerine göre farklılık göstermektedir.FG akü de değiştirilen akülere  1 ila 2 arasında garanti verilmektedir.

Aracının akü değişim zamanı geldiyse  kampanyalı fiyat tekliflerimize bakmanızı tavsiye ederiz.Ayrıca değişimlerinizi evlerinizin yada iş yerlerinizin önünde mobil akü servisimiz ile yaptırmanız mümkün.

Kışın Akü Neden Çalışmaz

Akü içindeki kimyasallar sayesinde elektirik enerjisini içinde muhafaza eden bir batarya çeşitidir.Kışın içinde bulunan kimyasallar daha yavaş hareket etmektedir.Daha yavaş hareket eden kimyasallar daha az reaksyona girerek daha düşük enerji üretmektedir.Aslında bu durum akünün bitmesi değil  güç performansının düşmesidir.

Kışın akününüz bitmesi şu şekilde olmaktadır ; Akünüz yeniyse kışı proplemsiz geçirebilirsiniz fakat akünüz eskiyse yazın ince ince belirtilerini hissedersiniz.Bu akü kış geldiği zaman performansı  %30 un  aşağısına  düşecektir.Bu düşme sonuncunda kontağa bastığınızda akünüz çalışmayacaktır.Bu durumda akü taviyesi yapılması gerekir.

Akü Neden Boşalır

Özellikle kış aylarında, Akü donabilir.

-Akünüzü çalıştıran sistemde arıza olabilir.

-Aracı uzun süre kullanmadığınızda, akü kendiliğinden boşalabilir.

-Arabada açık unuttuğunuz aksamlar aküyü boşaltabilir.( araba teybi,silgeçler,ışıklar)

İstanbul’da Akü neden biter derseniz tıkalı trafikte, düşük devirdeçalışan motor,  akünün şarj olmasına engel olabilir.

Her ne sebeple olursa olsun, Akünün Bitmesi  şoförlerin kabusudur. Olmadık bir yerde biten akü, sizi çaresiz bırakabilir. Panik olur, korkuya kapılabilirsiniz. Hele trafikte aniden biterse…işte o zaman yapacağınız tek şey,  Fg Akü Yol Takviye hizmetine ulaşmaktır.

Akünün Bittiğini Nasıl anlarsınız

Marşa bastığınız halde,  araba içindeki hiçbir elektrik aksamı çalışmıyorsa akü bitmiştir. Gerçi günümüzde çoğu araba akü göstergesine sahip. Gösterge yanmaya başladığında, en kısa zamanda akünüzü, uzmanına göstermeniz gerekir. Bazen bu gösterge,  hava koşullarıyla alakalı olabiliyorken bazen de ihmal etmemeniz gereken Akü Değiştirme zamanını gösteriyor olabilir.

Akü Değişimi

Her nerede olursanız olun uzman ekibimiz mümkün olan en kısa sürede size ulaşacak ve Sizin güvenle yola devam edebilmeniz için ellerinden geleni yapacaklardır. Eski akünüzü test edip ihtiyacına göre ya  Akü Takviye yöntemiyle güçlendirecek ya da Yeni Akü  takarak sorununuza çözüm bulacaklardır.

İstanbul Avrupa Yakasında Akü Takviye firmamız için saatin ve yerin önemi yoktur. İstediğiniz saatte bizi rahatlıkla arayabilirsiniz. Hizmetlerimiz sadece İstanbul Avrupa Yakasıyla sınırlı değil. İstanbul Anadolu Yakasında Akü Takviye işinde de hızımızı ve işimizdeki uzmanlığımızı göstererek yanınızda olmak için hazırız.

Kredi kartıyla ödeme kolaylığı, Satış ve İşlem sonrası ücretsiz destek imkanlarımızla Yol Yardım Akü işlerinizde her zaman  hizmetinizdeyiz.

Gelişmiş donanıma sahip eğitimli uzman teknisyenlerimiz,  güler yüzlü hizmetleriyle yaşadığınız sıkıntıyı gidermek için yanınızda olacaklardır.

İster yolda kalın, isterse akünüz bitmeden çareler arayın biz Uygun fiyatlı aküler ile size hizmete her zaman hazırız. Yerli ve Alman akülerimiz, 2 yıl garantili olup satış sonrasında da size aynı samimiyetle yaklaşacağımıza emin olabilirsiniz.

Artık yolda kalmak bir sorun değil. FG Akü en zor anlarınızda sadece bir telefon mesafesinde. Acil Akü Servisi bizim işimiz. Siz arayın nerede olursanız olun yanınızdayız. Akü Yol Yardım  hizmetimizle hem akünüzü en sağlıklı şekilde değiştirtecek hem de huzurla yola devam edeceksiniz. Strese sıkıntıya ve arabanızı riske atmaya gerek yok.

Arayın gelelim, çağrı bırakın dönelim

İSTANBULDA AKÜCÜ FG AKÜ AKÜ YOL YARDIM AKÜ SERVİSİ İSTANBUNBUL AKÜ FİYATLARI AKÜ MARKET EN YAKIN AKÜCÜ MOBİL SERVİS TÜM TÜRKİYE AKÜ KARGO

Bizi Arayın